Hakkımızda

Kaliteden ödün vermeyen, teknolojiyi en verimli şekilde kullanan, güvenilirlik, süreklilik ve yılların verdiği tecrübe ile büyüyen bir yaklaşımı ilke edinen Mesa Gıda 1995 yılında Gaziantep’te kurulmuştur.

Yüksek kalitede ve hijyenik koşullarda üretim yapmak Mesa Badem’in marka değerlerinin başında gelmektedir.

En son teknolojiye sahip üretim tesisimizde; GMP (Good Manufacturing Practise-İyi Üretim Kuralları) uygulamaları gözetilerek üretim yapılmaktadır. TSE EN ISO 9001:2008, TSE EN ISO-22000, TSE EN ISO 14001:2004 VE OHSAS 18001:2008 sistemlerimiz, QA (Uluslararası Belgelendirme Ağı) tarafından sertifikalandırılmıştır. Ayrıca firmamız HELAL BELGESİ dahilinde üretimini devam ettirmektedir.

Üretimimizde; Kalite Güvence Departmanımız tarafından, ürünün müşterilerimize ulaşmasına kadarki tüm aşamaları ‘’ürün izlenebilirlik sistemi’’ ile takip edilmekte ve tüm kontroller büyük bir özen ve hassasiyetle gerçekleştirilmektedir.

MESA Gıda; Gaziantep Gatem Sanayi bölgesinde kurulu bulunan, 4000m² kapalı alan üzerinde konuşlanmıştır.

Mesa Badem, bugün ülkemizin ve dünyanın önde gelen çikolata,dondurma,tatlı ve pasta üreticilerinin, başta badem olmak üzere tüm endüstriyel kuruyemiş ihtiyacını istikrarlı bir şekilde karşılamaktadır.